Flow Concepts biedt open opleidingen en trainingen met als doel de kans op teamflow te vergroten! Op deze pagina kun je jezelf daarvoor aanmelden. Het is aan te bevelen om te starten met de Teamflow Opleiding. De facilitatortrainingen zijn meer geschikt als een vervolg op de Teamflow Opleiding.
Door het volgen en positief afronden van de Teamflow Opleiding kunnen deelnemers zich zo bij ons aansluiten en zelfstandig gebruik maken van het teamflowgedachtegoed en de daaraan verbonden methodieken en tools.
Bedrijven kunnen via incompanytrajecten met onze methodieken en tools het samenwerkingsklimaat een boost geven. Hiervoor bieden we maatwerk en adviseren we je contact met ons op te nemen.
Op volgorde van tijd bieden we binnenkort de volgende open opleidingen aan:
Het teamflow model is een uitstekend hulpmiddel om objectief bespreekbaar te krijgen hoe de onderliggende samenwerking in het team is.
Voor de Master Positieve Psychologie weet Jef jaarlijks onze masterstudenten in zowel Aarhus als Kopenhagen over teamflow enthousiast te krijgen.
Jef heeft zich op wetenschappelijke wijze verdiept in het fenomeen teamflow. Zijn enthousiasme, zijn kennis van zaken en zijn indrukwekkende methodiek om flow meetbaar te maken, zorgen niet alleen voor zijn wetenschappelijke promotie, maar ook voor veel inzichten die in mijn boek over flow zijn opgenomen.
Het was heel interessant om een Team Flow meting te krijgen in ons team. Om Team Flow vast te kunnen leggen vond ik een bijzonder iets. Flow was een begrip dat we, totdat we Flow Concepts leerden kennen, niet echt konden meten. Je kunt wel zeggen hoe we samen iets doen, hoe we in ons vel zitten, maar dat zijn allemaal meningen. Nu, met deze manier van meten hebben we echt een cijfer van waaruit we verder kunnen werken en dat we kunnen meten. Dat is een grote meerwaarde.
De afgelopen jaren hebben we met succes Logistic Force als landelijke speler in de logistieke markt gezet. Toen ik tijdens een presentatie van Jef kennis maakte met zijn Teamflow model zag ik zoveel herkenning, zo hebben we het de afgelopen jaren met elkaar inderdaad voor elkaar. Het Teamflow Model biedt een mooi houvast om nu verder te bouwen.
De inspiratiesessie rondom het thema 'teamflow' tezamen met de percussieworkshop was het ideale starpunt van de fusie, het heeft er echt voor gezorgd dat we vanaf het begin één team zijn geworden.