The Application of Team Flow Theory

Springer publiceerde in januari 2016 het boek "Flow Experience: Empirical Research and Applications". Wij schreven daarin het hoofdstuk: "The Application of Team Flow Theory"

Wetenschappelijke publicatie

Wetenschappelijke publicatie

The Application of Team Flow Theory

Springer publiceerde in januari 2016 het boek "Flow Experience: Empirical Research and Applications". Wij schreven daarin het hoofdstuk: "The Application of Team Flow Theory"

Dit boek biedt een update en informeert de lezer over de ontwikkeling van het huidige empirische onderzoek naar de flow-ervaring. Het opent nieuwe onderzoeksvragen aan de grenzen van het vakgebied. Het boek geeft een overzicht van de nieuwste bevindingen in flowonderzoek binnen verschillende domeinen, zoals sociale psychologie, neuropsychologie, podiumkunsten en sport, onderwijs, werk en alledaagse ervaringen. Het integreert de meest recente kennis uit experimentele studies naar optimale ervaringen met de theoretische basis van psychologische flow die in de afgelopen decennia is gelegd.

Bekijk het boek via de link hieronder.

Meer lezen? Wellicht zijn deze publicaties interessant.

Jef van den Hout
5 dec 2024
Jef van den Hout
5 dec 2024
Geen categorie

De ervaringskenmerken, voorwaarden en voordelen van teamflow!

Op onze website en social media uitingen hebben we het vaak over teamflow, maar wat is dat nu eigenlijk precies en wat zijn de voorwaarden en voordelen van teamflow? In deze blog doen we daar verslag van en maken we het tastbaar. We leggen kort uit wat het is en hoe je daar kan komen. Vervolgens lichten we toe waarom het zo belangrijk is regelmatig flow met je team te ervaren.
Jef van den Hout
2 jan 2022
Jef van den Hout
2 jan 2022
collectieve ambitie, flow, graffiti, teamflow

Hoe je met de Graffiti Flow Jam de collectieve ambitie van je team tot leven maakt!

Dit is de unieke kans om de collectieve ambitie van het team op inspirerende wijze te delen. Het kunstwerk aan de muur houdt zo de collectieve ambitie levend en zorgt er waarschijnlijk ook voor dat deze wordt behaald! En dan is het tijd voor een nieuw kunstwerk!
Jef van den Hout
15 jan 2025
Jef van den Hout
15 jan 2025
collectieve ambitie, teamflowervaringen

Solar Team Eindhoven, Kjell Revenberg [Moments of Flow – Episode 1]

In de docuserie “Moments of Flow” ontrafelen we de flow van bijzondere teams. Dit keer de flow van het Solar Team Eindhoven. De missie van het Solar Team Eindhoven is het leveren van een bijdrage aan de duurzame mobiliteit. Hiervoor is in 2013 het eerste team opgericht. Dit team bouwde de eerste zonneauto genaamd Stella en werd daarmee wereldkampioen in de World Solar Challenge in Australië.

Benieuwd hoe wij de kans op teamflow binnen jouw organisatie kunnen vergroten?

Vraag een intakegesprek met ons aan om te inventariseren wat we voor jou zouden kunnen betekenen.

Meld je hier aan voor onze NewsFlow.

Via onze NewsFlow (Nieuwsbrief) informeren we je als eerste over nieuwe wetenschappelijke publicaties, blogs, opleidingen, events, videos, en acties.